O mnie

Przeznaczenia nie oszukasz...

Słodkie wypieki towarzyszyły mi przez całe życie, a marzenie o własnej cukierni kiełkowało we mnie od wczesnych lat dziecięcych. Bardzo bliskie mi są wspomnienia z dzieciństwa, kiedy w zaciszu babcinej kuchni, ucierałam kremy w makutrze – mało kto miał wtedy mikser, a ciasto piekło się w prodiżu, bo nie w każdym domu był piekarnik. Pieczenie ciast zawsze sprawiało mi ogromną przyjemność, droga zawodowa zawiodła mnie jednak do branży ubezpieczeniowej, w której przepracowałam 13 lat. Impulsem do realizacji marzeń były narodziny mojego drugiego dziecka i odejście z zawodu agenta ubezpieczeniowego.

Z miłości do pieczenia

Nareszcie zapadła decyzja, by iść za głosem serca i rozwijać swoją pasję. W 2014 roku, z miłości do pieczenia, powstało Torcikowo.pl. Nie bez trudności, bo pieczeniem mogłam zajmować się dopiero w nocy, po dziennej opiece nad dziećmi, ale teraz wiem, że było warto. Dziś z dumą mogę powiedzieć, że ciężka praca pozwoliła mi zrealizować moje marzenie.

rzemieślnik, to brzmi dumnie

Moje idealistyczne podejście do pieczenia nie zmieniło się na przestrzeni lat. Kultywuję tradycję rzemiosła cukierniczego, a Torcikowo.pl – jako pierwsza cukiernia w Ząbkach – dostąpiło zaszczytu uzyskania członkostwa w Stowarzyszeniu Rzemieślnik. Członkiem tego stowarzyszenia mogliśmy zostać ponieważ:
strona Stowarzyszenia Rzemieślnik
Jeżeli cenicie smak ciast ze składników najwyższej jakości
i szukacie domowych wypieków wyprodukowanych w rzemieślniczej pracowni cukierniczej,
zapraszam do Torcikowo.pl!

Tu każdy znajdzie dla siebie coś pysznego!