Smaki

Przez lata naszej działalności i zbierania doświadczeń, zaobserwowaliśmy, że najczęściej wybieranymi przez klientów smakami są:

Klasyczny – wyobraź sobie delikatną bitą śmietanę, która tańczy z soczystymi owocami sezonowymi lub konfiturą, a wszystko to na parkiecie z jasnego lub kakaowego biszkoptu. To klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody!

Ciasteczkowy – na bazie ulubionych ciasteczek (np. Oreo) i bitej śmietany tworzymy smak, który dzieci uwielbiają bardziej niż wakacje. Dodatek prażynki czekoladowej dodaje chrupkości, a frużelina owocowa przełamuje słodycz, jak superbohater ratujący dzień

Toffi – jasny biszkopt, warstwa toffi, delikatna bita śmietana i chrupiące prażone migdały – to jak symfonia smaków, która gra na Twoich kubkach smakowych. A jeśli chcesz dodać jeszcze więcej magii, frużelina owocowa jest jak wisienka (malina, wiśnia, truskawka) na torcie!

Czekoladowy – Intensywny czekoladowy smak, który zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia czekoladoholików. Ciemny biszkopt, mus ze szlachetnej gorzkiej czekolady, chrupiąca czekoladowa prażynka i czekoladowe wiórki – to jak czekoladowy raj na ziemi. A jeśli chcesz dodać owocowy akcent, konfitura wiśniowa jest jak tajemniczy składnik, który sprawia, że wszystko smakuje jeszcze lepiej!

Jeśli poszukujesz innych smaków, to jako usługę premium (z indywidualną wyceną zamówienia) spełnimy Twoje marzenia – bo kto powiedział, że marzenia nie mogą być jadalne?

Nasi klienici zamawiają m.in. smak owocowy, pistacjowy, ferrero roche, rafaello, kinder bueno, słony karmel, orzechowy czy mango z marakują. Jesteśmy otwarci na realizację Twoich marzeń!

Dla alergików:
Biszkopt: bez glutenu, bez jaj, bez cukru, vege, keto
Krem: bez laktozy, vege, keto